Noslēdzies makulatūras vākšanas konkurss

„Jauns gads – jauni izaicinājumi!” Tā iesākām vākt makulatūru šajā mācību gadā. Kopā mums izdevās savākt 8319kg makulatūras. Jāteic gan, ka iepriekšējos gados mūsu ‘guvums’ jeb ‘devums’ bija tikpat kā par tonnu lielāks, un rekordu šajā jomā neizdevās labot. Acīmredzot, makulatūras rezerves izsīkst. Taču tāpat ir prieks par savāktajām vairāk kā 8 tonnām makulatūras.

Konkursā aktīvas bija 17 (no 32) klases, kā arī skolotājas un skolas darbinieki. Aicinājums pārējām klasēm būt aktīvām nākošajos gados!

Skolas goda pjedestālā šajā gadā atrodas klases, kurām izdevās savākt vairāk kā tonnu makulatūras. 1.vietā ierindojas 2.b klase (ar savāktiem 2706kg), kura pagājušajā gadā piekāpās šī gada 2.vietas ieguvējiem – 6.b klasei (šogad savāca 1484 kg makulatūras), savukārt 3.vietu ieguva 4.d klase ar 1005kg makulatūras.

Konkursa gaitai interesenti varēja sekot līdzi skolas mājas lapā. Katru otrdienu tika apkopoti jaunākie dati un informācija ievietota gan skolas, gan konkursa mājas lapās.

Makulatūras vākšanas konkursu organizēja “Zaļā josta” sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, AS “Latvijas valsts meži”, Izklaides parku “Avārijas brigāde”, SIA “Pilsētvides serviss”, SIA “Līgatnes papīrs”, SIA “Clean R”, SIA “Balticfloc”, un SIA “AP Kaudzītes”. Galvenie konkursa mērķi: veicināt bērnu un jauniešu vides apziņu un sekmēt dabas resursu taupīšanu.

Paldies viesim, kas piedalījās!

Mēs tiešām esam PAR Tīru Latviju!