Latviski un koši

Novembris Skolēnu domei (un tāpēc arī skolēniem) iesācies latvisks, garšīgs un košs! Pilns ar kopības un ražīga darba sajūtu. 8. novembrī latvju dziesmu skaņās bija iespēja palīdzēt Skolēnu domei sagatavoties valsts svētkiem, veidojot ikgadējās Latvijas karodziņu piespraudes. Savukārt, jau agrā 9. novembra rītā ar groziņiem, lentīšu pilniem, sagaidījām ikvienu, aicinot tās turēt pie apģērba visu atlikušo mēnesi.

Latviski un koši
Latviski un koši
Latviski un koši
Latviski un koši
Latviski un koši
Latviski un koši

 

10. novembris- vēderu gaidītākie prieki- Mārtiņdienas tirdziņš, kurā ikviens mūs varēja iepazīstināt ar kaut ko pašgatavotu. Arī skolēnu dome bija parūpējusies par kārumiem, kuriem blakus bija iespēja tikt pie savas tematiskās Mārtiņdienas maskas! Un, kā jau allaž, devāmies arī novērtēt to, ko un kā bijāt sagatavojuši!

Nomināciju „Pārdošanas guru”  saņem Nikolass (6.b)
Nomināciju „Pievilcīgākā reklāma”saņem Sofija (3.b)
Nomināciju „Patriotiskākā prece” saņem Alise (2.b)
Nomināciju „Neparastākā prece” saņem Ralfs (5
Nomināciju „Orģinālākā prece” saņem Hugo (2.b)
Nomināciju „SD favorīts”  saņem Sāra (5.b)

10. novembra pēcpusdienā devāmies uz Lāčplēša dienai veltītu piemiņas pasākumu pie Skuju skolas, kurā, izrādot cieņu mūsu brīvības varoņiem, aizdedzinājām svecītes un vienojāmies kopīgā atmiņu brīdī.  
Un vēl! 11. novembrī skolēnu domes meitenes devās uz Ozolnieku Tautas namu, lai skolu pārstāvētu konkursā „100 jautājumi Latvijas simtgadei”. Izdevās ļoti jautri, smaidīgi un patriotiski!
Īsts paldies, ka esat tik daroši un radoši!


Mūsu sadarbības partneri

ossweb.jpg  domeweb.jpg

jenotiweb.jpg

Rakstu kategorijas