Nu jau tradicionāli katra semestra sākumā Ozolnieku vidusskolas 9.-12.klašu skolēniem ir iespēja pieteikties un saņemt Leču ģimenes stipendiju 300 EUR apmērā.

Izvērtējot 2020./2021.m.g. 1.semestra rezultātus un uzrakstot motivacijas vēstuli, stipendijai pieteicās vienpadsmit mūsu skolas mērķtiecīgākie audzēkņi.

Apsveicam un lepojamies ar mūsu stipendiātiem - 9.klases skolēnu Jāni Vaškevicu un 11.klases skolēniem Eviju Jureviču un Kasparu Gržibovski!

Ozolnieku vidusskolas kolektīvs saka milzīgu PALDIES Annai un Ilgvaram Lečiem par atbalstu un ticību mūsu izglītojamiem!

Vītolu fonda Leču ģimenes stip...
Vītolu fonda Leču ģimenes stip...
Vītolu fonda Leču ģimenes stip...

26.novembrī tiešsaistē notika Bioloģijas valsts 43. olimpiādes otrais posms novados. Skolēni parādīja zināšanas un prasmes gan teorētiskos, gan praktiskos jautājumos par bioloģiju.

No mūsu skolas piedalījās trīspadsmit audzēkņi, no kuriem vairāki ieguva godalgotas vietas.

9.klašu grupā:

1.vieta Jānis Vaškevics

1.vieta Elīza Zeltiņa

3.vieta Kitija Donga

3.vieta Ella Luīze Zarāne

Skolotāja Laura Stepiņa

10.klašu grupā:

2.vieta Sigita Vīnava

11.klašu grupā

1.vieta Ieva Kļaviņa

3.vieta Evelīna Meijere

12.klašu grupā

1.vieta Kristaps Briks-Dravnieks

2.vieta Megija Stepanova

Skolotāja Ieviņa Zakrepska

Paldies skolēniem, skolotājiem un vecākiem par ieguldīto darbu!

TU skolaArī šajā mācību gadā Ozolnieku vidusskola īsteno sadarbības projektu ar biznesa augstskolu "Turība". 12. kalšu skolēniem tiek dota iespēja attīstīt savas zināšanas un prasmes uzņēmēmējdarbības jomā, Šogad pirmā nodarbība norisinājās 24. septembrī, kur tika stāstīts par komunikācijaskanāliem un veidiem, biznesa ABC.

Otrā nodarbība 28. oktobrī notiek tiešsaistē, kuras laikā skolēni uzzinās par komandas veidošanu un līdera prasmēm. Diemžēl pašlaik nav iespēja īstenot ekskursijas uzņēmumos, kuru laikā skolēniem iespēja uzdot jautājumus par uzņēmējdarbības un ražošanas procesiem.

nacionala skalas lasisanas sacensiba plakats26. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisinājās skaļās lasīšanas konkursa fināls, kurā piedalījās 30 labākie lasītāji no visas Latvijas.  Labāko lasītāju vidū bija arī Ozolnieku vidusskolas 6.a klases skolniece Līva Gailīte.

Skaļās lasīšanas konkursa finālā Līva pārliecinoši uzstājās ar lasījumu no Deivida Valjamsa grāmatas “Gangsteromīte”. Līvas lasījums bija raits, skanīgs un emocijām piepildīts!

Priecājamies par Līvas sasniegumiem konkursā!

Gribam dalīties priecīgā vēstī ar Jums!

aall.jpgŠī gada 28. februārī Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) norisinājās Latvijas skolēnu 44. zinātniskās pētniecības darbu (ZPD) konferences 2. posms – Zemgales reģionālā ZPD konference. Ozolnieku vidusskolu konferencē pārstāvēja divas 11. klases skolnieces – Rūta Balode ar darbu “Anglicismu lietošana Ozolnieku novada izglītojamo vidū un to ietekme uz latviešu valodu” (darba vadītāja Alīna Rjabova, angļu valodas skolotāja) un Megija Stepanova ar darbu “Askorbīnskābes un ķīmiskā sastāva parametru daudzums Latvijā audzētos augļos, dārzeņos un ogās” (darba vadītāja Lolita Meinharde, ķīmijas skolotāja).

Reģionālajā ZPD konferencē Rūta ieguva II pakāpes diplomu Humanitāro un Mākslas zinātņu nozarē un tika izvirzīta uz ZPD Valsts konferenci (3.posms), kas, ievērojot valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, pirmo reizi norisināsies attālināti šī gada 3. aprīlī. Skolēni gatavo digitālus plakātus un video ierakstus ar savu uzstāšanos, kurus katrā zinātņu nozarē attālināti vērtēs vērtēšanas komisija. Turēsim īkšķus par mūsu skolnieci!

Foto (no kreisās puses) – Megija un Rūta Zemgales reģionālajā ZPD konferencē