Panākumi konkursā „Cielavas gudrības”

3. decembrī Rīgā, Dabas muzejā notika konkursa „Cielavas gudrības” pirmās kārtas  „Zeme” klātienes konkurss.

Konkursa atlases kārtai  tika iesūtīti vairāk kā 120 komandu darbi. Apkopojot un izvērtējot   iesūtītos darbus, konkursa organizatori uzaicināja uz klātienes kārtu muzejā  10 labākās komandas. Starp tām bija arī mūsu skolas  5. b klases komanda „Īsā priede.”

Panākumi konkursā „Cielavas gu...
Panākumi konkursā „Cielavas gu...
Panākumi konkursā „Cielavas gu...
Panākumi konkursā „Cielavas gu...
Panākumi konkursā „Cielavas gu...

 

Sestdien (3.dec.) komandas dalībnieki Elīza Zeltiņa, Līva Skrupska un Jānis Vaškevics piedalījās  konkursa klātienes kārtā. Skolēniem bija jāzina atbildes uz dažādiem jautājumiem-par putniem, dzīvniekiem, kukaiņiem, sēnēm, augiem, alām, iežiem, augsni un procesiem dabā. Komandai bija jāizpilda mājas darbs- jāsagatavo neliels priekšnesums, kurā jāpastāsta par savu skolu un komandu. Sīvā konkurencē mūsu komanda izcīnīja 3.vietu un ieguva ceļazīmi uz konkursa  finālu 2017.gada pavasarī, kad sacentīsies visu trīs konkursa  kārtu uzvarētāji.

Paldies skolēnu vecākiem par atbalstu! Īpašs  paldies Elīzas mammai par krekliņu sarūpēšanu!