Sarunas ar absolventiem

18.aprīlī vidusskolnieki un skolotāji​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ tikai aicināti apmeklēt pasākumu “Sarunas ar absolventiem”. Pasākuma atmosfēra bija patīkama un brīva, skolēniem bija uzdevums aizdomāties par tēmām - karjera, nākotne, skolas absolvēšana, dzīve, ko varēja paust savā drukā uz siltas tējas krūzes. Pasākums bija īpašs ar to, ka tika izmantotas digitālās tehnoloģijas, un sarunas notika tiešsaistes konferencē, izmantojot lietotnes Skype sniegtās iespējas.

Sarunas ar absolventiem
Sarunas ar absolventiem
Sarunas ar absolventiem
Sarunas ar absolventiem
Sarunas ar absolventiem
Sarunas ar absolventiem

 

Sarunājāmies ar diviem skolas absolventiem -Kristinu Hveženko un Vili Straubergu. Kristina stāstīja par savu dzīves pieredzi pēc vidusskolas un ceļu uz Erasmus apmaiņas programmu Beļģijā. Kristina mācās Banku augstskolā, iegūstamā kvalifikācija – finansists, protams, Kristina skaidroja savas profesionālās izvēles pozitīvos aspektus un stūrakmeņus. Lai gan Vilis atradās atvaļinājumā Nīderlandē, stāstīja par savu skolu Anglijā - Coventry University. Vilis dalījās ar savām pieredzes atziņām, uzsākot studijas ārzemēs, savu gūto kultūršoku, patiesi atklāja savas emocijas un piedzīvojumus, esot tālu no ierastās ikdienas, meklējot jaunus pieredzes ceļus uz savu nākotni.

Pēc sarunas ar absolventiem vidusskolēni savu jauniegūto pieredzi pauda spēlē “Ticējumi”(bildēs var vērot aktivitātes rezultātus).

Paldies skolotājiem un skolēniem, kas atbalstīja un ieradās pasākumā.


Mūsu sadarbības partneri

ossweb.jpg  domeweb.jpg

jenotiweb.jpg