Sasniegumi novadu olimpiādēs…

Jelgavas un Ozolnieku novadu fizikas olimpiādē 9.-12.klašu skolēniem  9.klašu grupā 1.vietu izcīnīja 9.b klases skolnieks  Zemgus Tauriņš2. vietu 12.klašu grupā ieguva 12.a klases skolnieks Namejs Kugrēns. Paldies par piedalīšanos olimpiādē devīto klašu skolēniem Megijai Stepanovai, Kristapam Brikam -Dravniekam, Tadam Jurginauskim un Anetei Vīnavai. Jauniešus olimpiādei sagatavoja  fizikas skolotāja Inna Galviņa.

Jelgavas un Ozolnieku novadu matemātikas olimpiādē 9.-12.klasēm  2.vietu izcīnīja 9.b klases skolniece Kristiāna Putniņa ( skolotāja Inna Galviņa) , uzreiz aiz godalgotām vietām palika Kristaps Briks – Dravnieks (skolotāja Sigita Krauze), ar 1 punktu atpaliekot no 3.vietas.

10.-12.klašu grupā no  Jelgavas un Ozolnieku  novadiem kopā olimpiādē piedalījās 15 izglītojamie. Tika piešķirta viena 2.vieta. To ieguva Kalnciema vidusskolas 10.klases skolniece Kristīne Švalbe. No Ozolnieku vidusskolas vislabāk veicās Esterei Krūmiņai no 11.klases. Matemātikas olimpiādē piedalījās arī 11.klases skolniece Katrīna Plane, 12. klases skolēni Santa Ģingule, Namejs Kugrēns, Vadims Vašcenko un Helvijs Staļģis. Jauniešu matemātikas skolotāja Sarmīte Čerņajeva.

Jelgavas un Ozolnieku novadu apvienības mājturības un tehnoloģiju olimpiādē (Tekstila tehnoloģijās) piedalījās 11 skolnieces no 8. un 9. klasēm. 2. vietu ieguva 9.a klases skolniece Anete Vīnava. Anetes darbs nosūtīts izvērtēšanai dalībai olimpiādes 3. posmam Rīgā. Olimpiādē labi nostartēja arī 8.c klases skolniece Kristiāna Līga Kante. Abas meitenes olimpiādei sagatavoja Kristīne Bolšteine.   

Paldies par piedalīšanos Jelgavas un Ozolnieku novadu apvienības mājturības un tehnoloģiju olimpiādē (koka un metāla tehnoloģijās) Kārlim Krišjānim Zakrepskim. Viņa skolotājs- Dainis Šantars.

 Direktores vietniece izglītības jomā Irina Lapiņa.