Skatuves runas konkurss

5.februārī mūsu skolā risinājās Skatuves runas konkurss 5. - 6.klašu skolēniem. Izteiksmīgi tika runāti patriotiski, arī mūsdienu jaunietim tematiski aktuāli dzejoļi (piemēram, par vēstuli Ziemassvētku vecītim vai par tēti – šoferi, kurš sastrēguma laikā bērnam iemāca daudz jaunu vārdu).

Skatuves runas konkurss
Skatuves runas konkurss
Skatuves runas konkurss
Skatuves runas konkurss
Skatuves runas konkurss
Skatuves runas konkurss

 

Konkursā piedalījās 10 daiļrunātāji, no kuriem piecus pārliecinošākos žūrija (skolotājas - Ligija Andersone, Agnese Čīka, Lelde Novicka, Renāte Zara – un bibliotekāres - Inta Raude un Veneranda Trokša -) izvirzīja novada skatei. Ozolnieku un Jelgavas novada skatē mūsu skolu pārstāvēja Nikola Elpe un Elvisa Gabrāne no 5.c kalses, Estere Sevastjanova no 6.a klases un Dans Repša un Elīza Zeltiņa no 6.b klases, kā arī Santa Ģingule no 12.a klases.

Lai piedalītos konkursa nākamajā kārtā, izteiksmīgajiem runātājiem bija ne tikai jāiemācās no galvas kāds prozas teksta fragments, bet tas pilnībā arī jāizprot.

12.februārī Jelgavas pilsētas domes ēkā mūsu skolniece Nikola Elpe tika pie III pakāpes atzinības, kas ir labs novērtējums, jo konkurence bija liela, un 6.b klases skolniece Elīza Zeltiņa saņēma I pakāpes novērtējumu, kā arī iespēju piedalīties nākamajā – reģiona skatē Bauskā. Paldies visiem dalībniekiem par darbu, drosmi un pārliecību!

Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu! Un turēsim īkšķus par Elīzu!