Ģimeņu diena 2018

Saulainā 18. maija vakarā Ozolnieku vidusskolas stadionā pēc vairāku gadu pārtraukuma norisinājās jau otrā „Ģimeņu diena”. Šogad sportojām kopā ar Daudzbērnu ģimeņu biedrības ģimenēm.

Ģimeņu diena 2018.
Ģimeņu diena 2018.
Ģimeņu diena 2018.
Ģimeņu diena 2018.
Ģimeņu diena 2018.
Ģimeņu diena 2018.

 

Kā vienmēr, par dalībnieku mundrumu rūpējās sporta skolotāja Rasma Skruļa. Lai nezustu sportiskais azarts, ģimenes krāja punktus uzdevumu stacijās. Mēs metām basketbola soda metienus. Par to, cik veikla ir ģimene, varēja pārliecināties „Aklajā kvadrātā”, kur uz laiku bija jāsalasa 100 krāsainas bumbiņas. Kurā no dalībniekiem snauž jaunais futbola talants, varēja atklāt, izpildot 12 metru soda sitienus. Liekot novadu pie novada, veidojām puzli „Latvija”. Uzklausot Jelgavas novada sporta skolas audzēkņa – trenera Aivja norādes, profesionālā aprīkojumā pēc leģendas skolas teritorijā meklējām kontrolpunktus.

Sporta dienas noslēgumā, pateicoties Ozolnieku novada kultūras nodaļas atbalstam, ciemos sagaidījām „Caunīšu” saimnieci ar tikko krāsnī ceptiem kliņģeriem, klausījāmies, kā ir tapis gardais cienasts, dzērām zāļu tēju un rakstījām 100 vēlējumus Latvijai. Katrs, kuram bija vēlēšanās, par piemiņu uz mājām līdzi ņēma apgleznotu akmentiņu. Paldies visām ģimenēm, kurām piedalīšanās šajā pasākumā nu jau ir kļuvusi par tradīciju. Patiess prieks bija tikties ar Daudzbērnu biedrības ģimenēm!

Paldies par labajiem vārdiem un ierosinājumiem! Paldies Skolēnu domei, bez jums nu nekā! Kopā bijām 19 ģimenes – 71 liels un mazs sportotājs.

Ģimeņu dienas 1., 2., 3. vietas ieguvēji tiks sveikti 1. septembrī Ozolnieku vidusskolas mācību gada sākuma svinīgajā atklāšanā.

Uz tikšanos nākamajā maijā!

Skolas padome


Mūsu sadarbības partneri

ossweb.jpg  domeweb.jpg

jenotiweb.jpg