Erasmus+ pieredzes apmaiņa

 

 

 

Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr. 2 (KA 2) stratēģiskās skolu sadarbības partnerības projekts Nr. 2015-1-DE03-KA219-013532_6  „Skola, teātris un karjeras izvēle”

Erasmus+ pieredzes apmaiņa

Pieredzes apmaiņā šonedēļ skolā no 24.04. līdz 26.04.2017. viesojas skolotāja Karin Wühr no Vācijas, lai dalītos savā pedagoģiskajā pieredzē vizuālās mākslas priekšmeta mācīšanā, kā arī gūtu pieredzi vai radošas idejas no mūsu skolotājiem. Skolotāja piedalīsies arī vācu valodas stundās, lai pastāstītu par Vācijas federālo zemi Bavāriju un kopīgi ar vācu valodas skolotāju iesaistītu skolēnus viktorīnā, tādējādi paplašinot savas zināšanas par citu tautu kultūru, gan arī uzlabojot svešvalodas prasmes.

Erasmus+ pieredzes apmaiņa
Erasmus+ pieredzes apmaiņa
Erasmus+ pieredzes apmaiņa
Erasmus+ pieredzes apmaiņa
Erasmus+ pieredzes apmaiņa
Erasmus+ pieredzes apmaiņa

 

Skolotāja pārstāv Vācijas skolu „Mittelschule Bobingen”, ar kuru sadarbība ir veidojusies, īstenojot Erasmus+ projektu „Skola, teātris un karjeras izglītība”. Tā kā Erasmus+ programmas paredz arī pedagogu vai skolēnu individuālu pieredzes apmaiņu, tad ar interesi atsaucāmies vācu kolēģu piedāvājumam uzņemt skolā šo skolotāju.

Mūsu skolas skolēni Namejs Kugrēns un Edvards Rainers Krūmiņš pirmdienas pēcpusdienā novadīja prasmīgi ekskursiju pa skolu, pastāstot gan par mācību darbu, par skolēnu un skolotāju ikdienu, kā arī iepazīstināja ar dažiem interesantiem vēsturiskiem faktiem skolas muzejā.

Skolotājai K. Wühr būs iespēja pavērot vizuālās mākslas stundas pie skolotājām Solveigas Skrebeles un Valdas Hāzes. Pie skolotājas Kristīnes Bolšteines un skolotāja Arņa Kiršteina būs iespēja redzēt, kā puiši apgūst kulinārās prasmes, bet meitenes iepazīst kokapstrādes elementus. Savukārt 5.b klasē skolotāja sadarbībā ar Kristīni Bolšteini dalīsies pieredzē apsveikuma kartiņas veidošanā, kuras tehnika pazīstama ar nosaukumu „Iris Folding” un kas nav tas pats, kas origami.

 

Projekta koordinatore Irita Semane