UNESCO nedēļa

UNESCO nedēļā aicina cildināt Latvijas dārgumus

No 10. līdz 16. oktobrim norisinās UNESCO nedēļa, kurā tiks atzīmēta 25. gadadiena kopš Latvija pievienojās Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijai (UNESCO). Viens no UNESCO darbības uzdevumiem Latvijā ir izcelt vērtības, kas stiprina valstiskumu un piederību, un rast jaunus veidus, kā par tām stāstīt sabiedrībai. Tādēļ UNESCO nedēļā aicinām cildināt vērtības, kas vieno tautu, stiprina piederību, raksturo tradīcijas, vēsturi, valsts un sabiedrības attīstību, kā arī  veido katra tās iedzīvotāja identitāti.

Izglītības iestādes UNESCO nedēļā īpaši aicināts iesaistīties akcijā „UNESCO Latvijas dārgumu cildināšana”, veidot individuālo „Mantojuma skapi” un rīkot stāstu un sarunu vakarus ar atpazīstamiem cilvēkiem, kuri gatavi dalīties savā pieredzē īpaši ar  jauniešiem par sasniegumiem, kas saistīti ar UNESCO darbību Latvijā un pasaulē (stāsti var būt arī par nozīmīgiem notikumiem, UNESCO sarakstos iekļautām vietām, Latvijas iesaisti globālu izaicinājumu risināšanā u.c.).

Aktivitāšu īstenošanai UNESCO nedēļā aicinām izmantot informatīvos materiālus:

„UNESCO Latvijas dārgumu cildināšana”

„Mantojuma skapis”

Prezentācija „Latvijas mantojums UNESCO”

Iepriekš pateicamies par atsaucību!

Ar cieņu, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija

Adrese: Pils laukums 4-206, Rīga, LV-1050

Tālrunis: +371 67325109

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mājas lapa: www.unesco.lv