Unesco jauniešu vasaras skola

Iespēja pieteikties UNESCO jauniešu vasaras skolai.

Papildinformācija

Jaunieši tiek aicināti piedalīties pirmajā UNESCO jauniešu vasaras skolā, kura tiks organizēta ANO modelēšanas spēles formātā un kurā diskutēsim par globāliem izaicinājumiem vides, klimata pārmaiņu, bioētikas un citās jomās.

Lūdzam pieteikties līdz 19. maijam (piektdienai) tiešsaistē: http://ej.uz/UNESCO_Jauniesu_skola

Vasaras skola norisināsies divas dienas – no 1. līdz 2. jūnijam – Stalbē un sniegs jauniešiem iespēju patiesi iejusties diplomātu lomās. Tās laikā profesionālas aktiermeistarības pasniedzējas vadībā izspēlēsim diplomātu lomas, kā arī no augstskolu pasniedzējiem, kas paši iesaistījušies un pētījuši ANO darbību, izzināsim ANO sistēmu no iekšienes. Pieredzējušu ANO spēļu dalībnieku vadībā izstrādāsim rezolūcijas, kuras aizstāvēsim modelētā ANO Ģenerālajā asamblejā, bet vides ilgtspējas izaicinājumus varēsim iepazīt klātienē – piedaloties vides izglītības programmā poligonā "Daibe". Vasaras skolas radošajās darbnīcās iepazīsim arī UNESCO darbu, kas ir viena no ANO aģentūrām ar mandātu sekmēt miera kultūru caur izglītības, zinātnes, informācijas un komunikācijas un kultūras programmām.

Pasākuma dalībnieki: jaunieši (15-19 g.v.) no UNESCO Asociētajām skolām, kuri interesējas par globāliem izaicinājumiem, politiku, starptautisko organizāciju darbu.

Papildinformācija