Atklās UNESCO LNK ceļojošo izstādi

Šonedēļ atklās UNESCO LNK ceļojošo izstādi Mantojuma stāsts – mans stāsts, tavs stāsts

No 22. februāra līdz 21. martam Rīgas Sv. Pētera baznīcā būs apskatāma bērnu un jauniešu foto kolāžu un stāstu ceļojošā izstāde Mantojuma stāsts – mans stāsts, tavs stāsts. Izstādē būs apskatāmi 22 fotostāsti, ko, atsaucoties UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas aicinājumam, veidojuši bērni un jaunieši no visas Latvijas. Izveidotie darbi stāsta par tradīciju pārmantojamību, mantojuma trauslumu un personības lomu mantojuma saglabāšanā. Izstādē piedalās arī Ozolnieku vidusskolas 12. klases skolēnu Kintijas Krūzbergas, Jēkaba Černuho un Nika Norena Rozenberga fotokolāža „Vijoties caur ozola zariem”, kura kļuvusi arī par izstādes reklāmas galveno attēlu.

Izstādes atklāšana paredzēta trešdien, 21. februārī, Starptautiskajā dzimtās valodas dienā plkst. 13.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā, Reformācijas laukumā 1, Rīgā, vienlaikus atgādinot par nepieciešamību veicināt valodu un kultūru daudzveidību un daudzvalodību.

Ceļojošā izstāde būs apskatāma vairākās Latvijas skolās 2018. gada garumā. Izstādes pirmā ekspozīcijas vieta būs Rīgas Sv. Pētera baznīcas Mazā zāle, kur izstāde būs apskatāma bez maksas no 22. februāra līdz 21. martam, otrdien – sestdien no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00, bet svētdienās no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00, pirmdienās – izstāde slēgta.

Plašāka informācija par konkursu un akciju pieejama vietnē www.darini.lv.