Labdien, cien., god. audzēkņu vecāki!

Informējam Jūs par Ozolnieku sporta skolas treniņu grupu komplektēšanu.

No 1. septembra Ozolnieku vidusskolā uzsāks darbu treneri volejbolā un florbolā.

Volejbola treniņgrupa - sākot no 3. klases audzēkņiem. Treniņu laiki - pirmdienās, trešdienās, piektdienās - plkst. 14.10 - 16.30.

Florbola treniņgrupa - sākot no 1. klases. Treniņu laiki - otrdienās, trešdienās, ceturtdienās - plkst. 14.10 - 16.50.

Aicinām visus interesentus, kuriem tuvs sports un atbilstošas spējas, nepalaist garām šo iespēju.

Vairāk informācijas

Kontakti - Kārlis Kalniņš 26520497, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

                                                                                            Sporta skolotājas Marina Cīrule, Rasma Skruļa

Ozolnieku novads zaudē daudz savā novadā deklarēto skolēnu pēc 6. klases pabeigšanas. Pastāv dažādi minējumi iespējamiem cēloņiem, piemēram, nepietiekama izglītības kvalitāte, pedagogu mainība, interešu izglītības pieejamība u.c. Izglītības nodaļa grib saprast cēloņus skolēnu un vecāku pieņemtam lēmumam mainīt izglītības iestādi pēc 6. klases, lai ilgtermiņā varētu vērst situāciju par labu. Gan no finanšu viedokļa, gan novada patriotisma kontekstā Izglītības nodaļa gribētu paturēt skolēnus savās izglītības iestādēs vismaz līdz 9. klasei.

Ozolnieku novada Izglītības nodaļa ir izstrādājusi aptaujas 5.-6. klašu skolēniem un vecākiem un aicina Ozolnieku vidusskolu šīs aptaujas veikt Edurio platformā sākot no šī brīža līdz mēneša beigām.

Rezultāti būs noderīgi Ozolnieku vidusskolas vadībai, plānojot darbu tieši ar šo mērķauditoriju, kā arī novadā būs vienots redzējums un objektīvi secinājumi par nepieciešamajiem uzlabojumiem konkrētās izglītības iestādēs. Iegūtie rezultāti tiks analizēti, izmantoti arī kā argumenti lēmumos par skolu tīkla reorganizāciju. Rezultāti pēc pieprasījuma tiks prezentēti novada domes deputātiem, skolu direktoriem, 5.-6. klašu audzinātājiem.

Saite aptaujas veikšanai ir nosūtīta E-klases pastā katram 5.-6. klašu vacākam.

 

Cieņā
Ance Jaks
Izglītības nodaļas vadītāja
Ozolnieku novada pašvaldība
Adrese: Stadiona iela 10, Ozolnieki, LV-3018
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mob.: +371 29217196

18.maijā plkst. 17:30 Ozolnieku vidusskolā kopā ar Ozolnieku novada daudzbērnu ģimeņu biedrību notiks ĢIMEŅU DIENA 2018.  Norises vieta – Ozolnieku vidusskolas  stadions un Zaļā klase. Ģimeņu dienā ir paredzētas dažādas sportiskas un radošas uzdevumu stacijas.

Lai mums viss izdotos, līdz 08.05.2018. lūdzam e-klasē nodot informāciju klašu audzinātājiem par piedalīšanos, kā arī lūdzam līdzi ņemt nelielu cienastiņu un labu garastāvokli.

Aicina: Ozolnieku vidusskola, Ozolnieku daudzbērnu ģimeņu biedrība un Ozolnieku novada kultūras nodaļa.

Cienījamie vecāki!

Aicinām Jūs uz Atvērto durvju dienu un
Vecāku konferenci -
trešdien, 2017. gada 8. novembrī,
Ozolnieku vidusskolā

Moto:
Māja un skola – divi spārni,
Kas paceļ putnēnu augšup.

Darba kārtība:
15.00-18.00 Tikšanās ar pedagogiem (iepriekš piesakoties)
18.00-18.30 Reģistrācija
18.30-20.00 Dr. paed. Karine Oganisjana “Kāpēc kompetencēs balstītas mācības?”
20.00-20.15 Jautājumi lektorei
20.15-20.35 Skolas izvērtējums (darbs grupās)
20.35-21.00 Skolas izvērtējuma prezentācijas

Priecāsimies Jūs redzēt skolā!

Ģimenes diena 26.05.2017. plkst. 18:00

Pēc Vecāku padomes iniciatīvas Ozolnieku vidusskolā tiks atjaunota Ģimeņu pēcpusdiena, kas notiks 26.maijā pulksten 18.00 skolas stadionā. Šī būs diena, kurā ģimenes kopā ar bērniem un skolotājiem sportiski un radoši pavadīs laiku. Ģimeņu dienā ir paredzētas dažādas sportiskas un radošas uzdevumu stacijas. Pateicamies visām ģimenēm, kas e-klasē reģistrēja savu dalību pasākumā.

Aicinām ierasties labā garastāvoklī līdzi ņemot groziņus.

Izraksts no skolas iekšējās kārtības noteikumiem

...

7. Mācību procesa laikā izglītojamiem aizliegts bez atļaujas atstāt Izglītības iestādi un/vai tās teritoriju (teritorijas robežplānu skat. Pielikums Nr.1) Izņēmuma gadījumā, tai skaitā slimības dēļ, izglītojamais drīkst atstāt Izglītības iestādi pirms noteiktā stundu beigu laika ar medmāsas un klases audzinātāja vai Izglītības iestādes vadības pārstāvju atļauju, informējot par to vecākus (likumiskos pārstāvjus).

8. Mācību procesa laikā izglītojamiem aizliegts atstāt Izglītības iestādi bez pedagoga atļaujas un klātbūtnes.

...

Ozolnieku vidusskolas iekšējās kārtības noteikumi