05.04.2023. Mācību darbs

Šī gada 4.aprīlī, nedēļā pirms Lieldienām, ar prieku mūsus skolā uzņēmām zinošākos Jelgavas novada skolu 3. un 4. klases skolēnus angļu valodā, lai piedalītos konkursā “Easter Race” (Lieldienu skrējiens). Skolēniem bija jāveic dažāda veida un grūtības pakāpes uzdevumi 13 stacijās. Lai gan visi uzdevumi saistījās ar Lieldienu tematiku, tajos tika pārbaudītas lasīšanas, rakstīšanas, gramatikas, vārdu krājuma un arī valodas lietojuma prasmes

12 komandu konkurencē, šoreiz zinošākā izrādījās Aizupes pamatskolas komanda “Faith, Love, Hope, Courage” iegūstot 1. vietu kopvērtējumā.

2.vietā ierindojās mūsu – Ozolnieku vidusskolas skolēni, komandu “Ozolnieku Rabbits” pārstāvēja Ieva Degaine (3.klase), Edvards Rēdiņš (3.klase), Elza Brika-Dravniece (4.klase), Arta Gržibovska (4.klase).

3.vietas ieguvēji bija Vircavas pamatskolas komanda “Carrot Crushers”.

Liels paldies Ozolnieku vidusskolas angļu valodas skolotājām – Ingai Vīnavai, Līvai Kokorevičai un Ritmai Tīrumniecei par uzņemšanos konkursu organizēt mūsu skolā, uzdevumu sagatavošanu un pasākuma “Easter Race” vadīšanu.

Liels paldies arī 6.c klases skolēniem, kuri atbildīgi veica staciju vadītāju un vērtētāju pienākumus (Artemijs Baranovs, Matīss Bērziņš, Ance Luīze un Emīlija Grieta Bumbieres, Ieva un Laima Šukstas, Rainers Dredžuls, Kitija Renāte Indriksone, Madara Iļjučonoka, Miks Dortāns-Klegeris, Markuss Latkovskis, Viesturs Markovs, Jasmīna Lote Punga, Annija Revica, Gabriela Rubene, Ričards Stašuls, Roberts Valters, Ričards Vingris un Viktorija Voronko).

Galerija