22.03.2022. Erasmus+ KA2

Ozolnieku vidusskolas skolēnu grupa kopā ar pavadošajiem pedagogiem ir devusies uz Itālijas pilsētu Senigāliju, lai piedalīties Erasmus+ skolu apmaiņas partnerības projekta Nr.2019-1-DE03-KA229-059770_4 “Mobilais muzejs” (“Mobile Museum abroad” (MoMa)) sanāksmē.

Sanāksmes mērķis ir turpināt veidot “muzeju koferī” jeb vairākkārt lietojamu, izglītojošu mācību materiālu un eksponātus gan reālajā, gan virtuālajā vidē. Itālijā notiekošajā sanāksmē kopīgi ar Itālijas, Portugāles, Polijas, Vācijas un Rumānijas partneriem tiks izzināta tēma “Mūsu ģimene”, pētot fotogrāfijas kā vēstures, atmiņas, kultūras un mākslas avotu.

Šīs nedēļas gaitā no 21. līdz 25.martam plānots piedalīties dažādās aktivitātes t.sk. vietējo muzeju apmeklējumos, pārgājienos, ekskursijās, praktiskajos grupu darbos u.tml.

Ozolnieku vidusskolas komandu šajā sanāksmē pārstāv 9.a klases skolnieces Katrīna Brika-Dravniece, Katrīna Dinsberga, Beatrise Tauriņa, Tīna Anna Vanaga un 11.klases skolniece Eva Vīnava, kā arī pavadošie pedagogi – Inese Mičule un Laura Plota.

Galerija