17.03.2023. Mācību darbs

2023.gada 3. februārī notika 9. – 12. klašu posms. No mūsu skolas tajā piedalījās Sāra Boitmane un ieguva 2. vietu (1. vieta netika piešķirta), Nadīna Solovjakova un ieguva 3. vietu (abas 9. klase)! No vidusskolas vienīgā skolas pārstāve bija Demija Burlakova (11. klase), kurai bija visaugstākais rezultāts, bet diemžēl punktu skaits tomēr bija par maz, lai piešķirtu vietu! Olimpiādē piedalījās arī Raitis Čičinskis (9. klase) un visus šos skolēnus sagatavoja matemātikas skolotāja Sigita Krauze.

2023.gada 10. martā notika 5. – 8. klašu posms. No 5. klasēm olimpiādē piedalījās Rainers Vēveris, kurš palika tūlīt aiz godalgotajām vietām (1. vieta netika piešķirta); Marks Šidlovskis un Hugo Zapereckis (skolotāja Evija Lasmane).

6.klašu grupā 1. vieta – Ancei Luīzei Bumbierei, 2. vieta Agatei Boitmanei. Šajā grupā piedalījās arī Emīlija Grieta Bumbiere (visām trijām meitenēm skolotāja – Dina Medjānova) un Emīls Zukuls (skolotāja Jekaterina Zaharova).  7. klašu grupā neviens skolēns no skolas nepiedalījās.

8.klašu grupā 1. vieta Gundegai Sirvidei, Matīss Reinis Volmanis palika tūlīt aiz godalgotajām vietām – 4. vieta. Olimpiādei abus sagatavoja skolotāja Sigita Krauze.

Paldies izglītojamiem par skolas goda aizstāvēšanu! Turpiniet krāt zināšanas un pierādīt, ka variet būt labākie! Vecāki, lepojaties ar saviem bērniem!