22.02.2022. Mācību darbs

Zemgales reģiona skolēnu reklāmas konkurss “Radošā Zemgale”

Aizvadītā gada nogalē Zemgales plānošanas reģions sadarbībā ar Zemgales pašvaldībām un to izglītības iestādēm, Zemgales reģiona uzņēmējiem, kas bija konkursa uzdevumu devēji un Junior Achievement –Young Enterprise Latvija, jau trešo gadu organizēja konkursu skolēniem „Radošā Zemgale.”

Konkursam uzdevumus piedāvāja 11 dažādu nozaru Zemgales reģiona uzņēmēji. Skolēni izrādīja lielu interesi un aktivitāti, jo konkursā piedalījās   400 audzēkņi no 20 skolām, iesniedzot 152 darbus. Priecē, ka šajā konkursā piedalījās arī mūsu skolas 12.klases skolnieces Evelīna Meijere, Evija Jureviča un Ieva Kļaviņa.

Uzņēmēji deva uzdevumus – izveidot reklāmu, logo vai vizītkarti, kā arī uzlabot uzņēmumu mājas lapu. Meitenes izvēlējās divus darbus-izveidot vizītkarti konditores Sandras  Latišas uzņēmumam  un uzlabot SIA Picu darbnīca mājas lapu. Konkurence bija liela un godalgotās vietas šoreiz izpalika, taču meitenes ieguva pieredzi un jaunas prasmes.

Konkursa mērķi bija attīstīt skolēnu radošumu un uzņēmējdarbības kompetences, veicināt skolēnu interesi un padziļināt priekšstatu par uzņēmējdarbības vidi un ekonomikas pamatprincipiem, kas saistīti ar preces popularizēšanu un virzīšanu tirgū, sniegt skolēniem informāciju, praktiskas un noderīgas idejas par reklāmas veidošanas pamatprincipiem, kā arī veicināt pieredzes apmaiņu starp skolēniem un uzņēmējiem.

Paldies Evelīnai, Evijai un Ievai par ieguldīto darbu! 

12. klases audzinātāja Inta Vaškevica

Galerija