25.01.2021. Ārpusstundu darbs

Ziemassvētku kauss ir ilggadēja mūsu skolas tradīcija, kas šoreiz notika attālinātā formā, taču tas nemazināja skolēnu azartu un atsaucību.
Uzdevumi bija ļoti dažādi. Bija jāatmin dziesmu nosaukumi pēc Emoji zīmēm, jāizpilda Ziemassvētku tests par dažādiem ar svētkiem saistītiem jautājumiem, jānofotgrafē un jāiesūta savā apkārtnē skaistākā egle, jāizveido netradicionālā egle no mājās pieejamiem priekšmetiem, jāatmin latviešu tradicionālās mīklas, jāatpazīst dzīvnieku pēdas sniegā un jāmēģina izdomāt Drakulas seifa kombinācija.

Daži fakti skaitļos:

  • kopā aktivitātēs iesaistījās 197 skolēni;
  • iesūtītas 100 netradicionālās eglītes, no kurām 12 iegūst atzinību kā oriģinālākajām eglītēm, bet 2 ieguvušas skatītāju simpātiju Facebook balsojumā (uzdevumu sagatavoja skolotāja R.Bērziņa);
  • iesūtītas 83 īstās egles, kuras atradāt savā tuvākajā apkārtnē (šeit jāpiebilst, ka vairākkārt tika iesūtīta fotogrāfija no egles, kas atrodas laukumā starp Ozolnieku novada domi un veikalu Top);
  • darbu izvērtēšana un apskatīšana aizņēma 17 stundas;
  • diemžēl nevienam neizdevās atrisināt “Drakulas seifa kombināciju” (uzdevumu sagatavoja skolotāja I.Galviņa)
  • 28 skolēniem izdevās veikt 10.uzdevumu – nobalansēt 2 dakšiņas ar sērkociņa palīdzību (uzdevumu sagatavoja skolotāji D.Lagzdiņš un E.Janovičs)

Rezultātu aprēķināšanā tika ņemts vērā skolēnu skaits konkrētajā klasē un cik no tiem iesaistījās un iesūtīja uzdevumus. Sasummējot visus punktus par paveiktajiem uzdevumiem, radās gala rezultāts.

 
Paldies ikvienam skolēnam par atsaucību un iesaistīšanos aktivitātēs!
Ziemassvētku kausa rezultāti
Ziemassvētku kausa rezultāti
Ziemassvētku kausa rezultāti
 

Galerija