Skolas autobuss

Ozolnieku vidusskolas Skolēnu autobusu kustības grafiks

Mazais loks

  1. 7:45   Raubēni (pilsētas 11.maršruta gala pietura) pa Akmeņu ceļu, Meža ceļu, Langervaldes ielu
  2. 7:48   Tipogrāfijas krustojums
  3. 7:55    Brankstūri (DUS „Astarte”)
  4. 7:57     Strauti (aiz pieturas „Cīruļi”)
  5. 8:00   Spartaks (A-pieturā)
  6. 8:02   Brankas  (Parka iela 4)
  7. 8:04   Mežrubeņi (A-pietura)
  8. 8:06    Iecēni
  9. 8:10    Eglaines iela
  10. 8:12    Aizupe (galapunkta pietura)
  11. 8:20   Ozolnieku vidusskola

Mazais loks

Lielais loks

  1. 7:10    Brankas, traktortehnika (Baltpēteru ceļa sākums)
  2. 7:14     Ņurdas (aiz Lieģu / Branku dīķa)
  3. 7:17     Dzintariņi (aiz Jaunzemju kapsētas)
  4. 7:20     Kalēji (aiz Dumpjiem un Briežiem)
  5. 7:30     Jaunpēternieku centrs
  6. 7:34     Dalbes ciemats (pie Alejas ielas un Ozolu ielas)
  7. 7:37     Dalbes dz-ceļa stacija
  8. 7:41     Pagrieziens uz Damradiem (pa kreisi uz Vītoliņiem)
  9. 7:44     Saulgrieži (pirms Laicēniem)
  10. 7:47     Vērdiņi (Buļļi)
  11. 7:52     krustojums aiz tilta pār Cenas upi
  12. 7:57     Stēgas
  13. 8:02     Ziedari (Cenas ciemats)
  14. 8:10     Līcīši (A-pietura „Cenas”)
  15. 8:12     Iecavkrasti
  16. 8:20    Ozolnieku vidusskola

Atpakaļ no Ozolnieku vidusskolas

14:20 pa lielā loka maršrutu – 55 km

  • 14:20   Ozolnieku vidusskola
  • Ozolnieku Tautas nams
  • Aizupe (A-pietura)
  • Eglaines iela
  • Iecēni
  • Mežrubeņi
  • Brankas
  • Spartaks
  • Brankas, traktortehnika (Baltpēteru ceļa sākums)
  • Ņurdas (aiz Lieģu / Branku dīķa)
  • Dzintariņi (aiz Jaunzemju kapsētas)
  • Kalēji (aiz Dumpjiem un Briežiem)
  • Jaunpēternieku centrs
  • Dalbes ciemats (pie Alejas ielas un Ozolu ielas)
  • Dalbes dz-ceļa stacija
  • Pagrieziens uz Damradiem (pa kreisi uz Vītoliņiem)
  • Saulgrieži (pirms Laicēniem)
  • Vērdiņi (Buļļi)
  • 1. krustojums aiz tilta pār Cenas upi
  • Stēgas
  • Ziedari (Cenas ciemats)
  • Līcīši (A-pietura „Cenas”)
  • 15:30   Iecavkrasti

 

16:40 pa mazā loka maršrutu līdz Raubēniem un atpakaļ pa lielo loku – 68 km.

  • 16:40   Ozolnieku vidusskola
  • Ozolnieku Tautas nams
  • Aizupe (A-pietura)
  • Eglaines iela
  • Iecēni
  • Mežrubeņi
  • Brankas
  • Spartaks
  • Strauti
  • Brankstūri
  • Tipogrāfijas krustojums
  • Raubēni
  • Brankas, traktortehnika (Baltpēteru ceļa sākums)
  • Ņurdas (aiz Lieģu / Branku dīķa)
  • Dzintariņi (aiz Jaunzemju kapsētas)
  • Kalēji (aiz Dumpjiem un Briežiem)
  • Jaunpēternieku centrs
  • Dalbes ciemats (pie Alejas ielas un Ozolu ielas)
  • Dalbes dz-ceļa stacija
  • Pagrieziens uz Damradiem (pa kreisi uz Vītoliņiem)
  • Saulgrieži (pirms Laicēniem)
  • Vērdiņi (Buļļi)
  • 1.krustojums aiz tilta pār Cenas upi
  • Stēgas
  • Ziedari (Cenas ciemats)
  • Līcīši (A-pietura „Cenas”)
  • 18:20   Iecavkrasti