Uzbur svētku sajūtu kopā ar Ozolnieku vidusskolas skolēnu domi!

Visa decembra mēneša ietvaros iesaisties skolēnu domes lielajos un mazajos uzdevumus un uzbur svētku sajūtu sev visapkārt!

Katras NEDĒĻAS sākumā uzzini lielos uzdevumus, kurus skolēnu dome Tevi aicinās paveikt klasē un /vai savās mājās.

Katru DIENU mēs Tevi izaicināsim paveikt kādu mazu, bet labu darbu.

Sagaidi svētkus kopā ar Ozolnieku vidusskolas kolektīvu!

Svētkiem būt! Sāc jau šodien, apskati attēlus un uzzini par šīs nedēļas lielo uzdevumu! Mazo uzdevumu meklē skolas facebook lapas vai instagram konta story sadaļā!

Svētkiem būt!
Svētkiem būt!

No 1. līdz 6.decembrim noskaņo sevi svētkiem!

Šajā nedēļā klausies Skolēnu domes rūķu sarūpēto svētku dziesmu izlasi, kas pieejama šeit: https://ej.uz/ozovsksddziesmuizlase

Veido svētku dekorus, izmantojot mūsu veidotos paraugus! Idejas dekoriem meklē šeit: https://ej.uz/ozovsksdrotajumi

Uzbur svētkus! Radi prieku sev un cietiem!

drosmes kasteDrosmīgajiem pieder pasaule! Ikdienas mēs visi esam drosmīgi un varam lepoties ar sevi!

Veids, kādā mēs izrādām drosmi var būt dažāds. Reizēm mēs esam drosmīgi, lai aizstāvētu sevi vai savu draugu. Reizēm drosme mums palīdz sasniegt lielas lietas!

Šajā rudenī atbalstīsim Bērnu klīniskās universitātes drosmīgos pacientus!

Skolēnu dome aicina iesaistīties akcijā “Drosmes kaste”, kuras ietvaros ir iespēja iepriecināt Bērnu klīniskās universitātes mazos pacientus. Akcijas “Drosmes kaste” mērķis ir iepriecināt mazos slimnīcas pacientus, kuri bijuši drosmīgi kādas medicīniskas procedūras ietvaros.

Lai iesaistītos akcijā – līdz 27.novembrim sarūpē mazu drosmes dāvaniņu, kādam no BKUS slimnīcas mazajiem pacientiem. Sarūpēto dāvaniņu nodod savai klases audzinātājai, kura to nodos tālāk skolēnu domes koordinatorei.

Ņem vērā, ka dāvaniņai jābūt:

  • jaunai nevis lietotai;
  • iepakotai tā, lai lieki netīrumi pie tās netiek klāt.

Drosmes kastei var iegādāties sīklietiņas, kuras nav saistītas ar matu apkopi, t.i. matu gumijas, sprādzes utml. Noder mazas mašīnas, mazi Lego komplektiņi, zīmodziņi, rokassprādzes, breloki, uzlīmes utt.

Mīkstās mantiņas aicinām nesarūpēt, jo BKUS slimnīcas onkoloģijas nodaļas pacienti ir jutīgi pret putekļu ērcītēm…

Skolēnu domes vārdā
Liene Niedola

skolenu dome 2020 2021Aktīvais un radošais Ozolnieku vidusskolas 5.-12.klases skolēn! 

Pievienojies skolēnu domes sastāvam un padari skolas ikdienas dzīvi krāšņāku!

Darbojoties skolēnu domē, TEV būs iespēja: organizēt pasākumus, uzlabot skolas ikdienas dzīvi un veidot sadraudzības pasākumus!

Skolēnu domes pirmā tikšanās – 17. septembrī plkst. 15.30 009. kabinetā.

Uz tikšanos!

No 10. līdz 14. februārim skolā valdīja īpaša svētku noskaņa, par kuru bija parūpējusies skolēnu domes komanda. Visas nedēļas garumā skolēniem bija iespēja piedalīties dažāda veida aktivitātēs.

Jaunāko klašu skolēni visaktīvāk iesaistījās praktiskās radošajās darbnīcās – krāsoja siržu mandalas, veidoja apsveikumus un spēlēja tematiskās spēles - siržu desas (krustiņu un nullīšu spēle) un atmiņas spēli.

Vecāko klašu skolēnu vidū lielākā interese bija par foto stūrīti, otras puses meklēšanas spēli, savu domu izteikšanu un testu, kurā varēja noskaidrot savu līdzību ar Valentīndienas dāvanu!

Paralēli aktivitātēm starpbrīžos katrai klasei bija iespēja iesūtīt savu video sveicienu svētkos. Sveicieni tika demonstrēti 14. februārī skolas foajē, fonā skanot romantiskām mīlas dziesmām.

Un, protams, piektdien skolā bija noteiktas dresscode – rozā, sarkans vai ar sirdīm!

Skolēnu dome vēlas teikt lielu paldies visiem skolēniem un skolas darbiniekiem, kuri iesaistījās svētku atmosfēras radīšanā!

vd_kolaza_resized.jpg

Nedēļā no 14. līdz 17. maijam Skolēnu Dome devās pie pirmajām un otrajām klasēm, lai kopīgi pagatavotu savus putniņus, iejustos dzīvnieku lomās un jautrā grupu darbā parādītu savas zināšanas par dabu un visu, ko tā ietver. Savukārt 3.- 4. un 5.- 6. klasēm savas zināšanas par putnu balsīm, Latvijas dabu un spēju ne tikai sadarboties komandā, bet arī iejusties dažādos tēlos bija iespēja pierādīt mūsu sagatavotajā konkursā.

Mostas daba, mosties Tu!
Mostas daba, mosties Tu!
Mostas daba, mosties Tu!
Mostas daba, mosties Tu!
Mostas daba, mosties Tu!
Mostas daba, mosties Tu!Mums bija prieks kopā ar Jums sveikt jau atnākušo pavasari. Ļoti ceram, ka iegūtās zināšanas vēl noderēs!

Konkursa rezultāti tik paziņoti svinīgajās līnijās 31. maijā. Tikmēr varat ieskatīties, kā mums gāja!

Skolēnu dome ir apņēmības pilna arī mūsu mīļo skolu iepriecināt Latvijas simtgadē! Esam nolēmuši nopietni apdzīvot skolas telpas, un kā viena no iecerēm, lai starpbrīži un brīvais laiks aizpildās kvalitatīvāk un jautrāk, ir piepildīt gaiteņus ar dažādām spēlēm dažādiem vecumiem. Plānā jau ir mazo skolēnu gaiteņos izveidot daudzveidīgas aktivitāšu iespējas, bet vēl sapņojam par galda spēlēm, kuras varbūt atrodas tieši Tavās mājās un kuras ar vieglu sirdi Tu varētu uzdāvināt skolai! Spēles līdz 18.maijam droši nes uz SD telpām 209.kab., jautājumu gadījumā nāc pie mums vai raksti  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Būsim ļoti priecīgi, ja būsiet drosmīgi un iesaistīsieties!

Skolēnu Dome

Mūsu sadarbības partneri

ossweb.jpg  domeweb.jpg

jenotiweb.jpg

Rakstu kategorijas