26.05.2022. Erasmus+ KA1

Projekts Nr. 2020-1-LV01-KA101-077244

Erasmus+KA1 projekta “Mūsdienīgi pedagogi – profesionāli, daudzpusīgi, pašpārliecināti un elastīgi kopējā Eiropas telpā” kursi Horvātijā, Splitā.

No 2022. gada 13.maija līdz 20.maijam Ozolnieku vidusskolas direktore Everita Borisova un  skolotāja Liene Niedola piedalījās profesionālās pilnveides kursos “Mastering Soft skills and Growing Emotional Intelligence using Mindfulness” Horvātijas pilsētā Splitā.

Kursu ietvaros bija iespēja uzzināt par emocionālo inteliģenci un to, kā veidot savstarpējo komunikāciju ar citiem, lai veidotos harmoniskas attiecības.

Kursu ietvaros bija iespēja izzināt teorētisko informāciju par individuālo un klases sociāli emocionālo inteliģenci. Uzsvaru liekot uz individuālo emocionālo inteliģenci. Nodrošinot savu personīgo harmoniju, ir iespējams to veicināt arī komunikācijā ar citiem cilvēkiem.

Teorētiskās zināšanas tika pierādītas dažādās praktiskās nodarbības, kuru ietvaros bija iespēja attīstīt savu indivudālo emocionālo inteliģenci. Nodarbību ietvaros iepazināmies ar jogas, meditācijas, pašizpētes elementiem un digitālām metodēm.

No nodarbībām brīvajā laikā iepazināmies ar Horvātijas dabu un kultūru. Apmeklējot dažādas salas, nacionālo parku un Splitas vecpilsētu.

Emocionālo inteliģenci ir iespēja trenēt un vairot! Vairosim emocionālo un sociālo emocionālo inteliģenci Ozolnieku vidusskolā, daloties informācijā ar kolēģiem!

Galerija